event dla firm | opublikowano sie 20, 2019

Pracownicy kochają imprezy integracyjne, które na wiele lat zapisują się w ich pamięci i związane są z licznymi wspomnieniami. Taki efekt mogą przynieść przede wszystkim ekstremalne wyjazdy integracyjne. Jeśli właśnie taką zabawę chcesz zorganizować swoim najlepszym pracownikom, podsuwamy kilka ciekawych atrakcji, które świetnie wpisują się w charakter integracji z adrenaliną.

Ekstremalne wyjazdy w formie 4×4

Ekstremalna przejażdżka w terenie w najlepszym wydaniu. Do pokonania długa na kilkanaście kilometrów trasa, prowadząca przez bagniste wąwozy, lasy i wzgórza. Do dyspozycji macie wyłącznie mocne quady z napędem na 4 koła, zapas jedzenia i picia oraz pomoc samych siebie.

Czy uda wam się dotrzeć do celu przed zmrokiem?

Jeśli tak, w nagrodę czeka na was biwak z namiotem, śpiworami i ciepłem bijącym od wielkiego ogniska. Jeśli nie zdążycie na czas, będziecie musieli radzić sobie w lesie, z dala od cywilizacji. Samodzielnie zaimprowizować obozowisko, walczyć o ogień i stworzyć bezpieczne, prowizoryczne noclegi. Podczas takiej wyprawy nic nie jest pewne ani gwarantowane. Wystarczy jeden zakopany w błocie quad, gwarantujący wielogodzinną, mozolną walkę o jego wyciągnięcie. Jednak po odwadze, sile i determinacji poznaje się prawdziwie mocne charaktery. Na takich ludzi można liczyć w każdej sytuacji i miejscu.

quady 4x4 wyprawa nocą

Ekstremalne wyjazdy integracyjne w zimowej aurze

Maszyny, z którymi miała kontakt wyłącznie garstka ludzi. Jednak ci, którzy doświadczyli potęgi tych maszyn, mogą o nich opowiadać bez końca. Teraz również ty masz okazję, aby dosiąść skuter śnieżny – pojazd o dużej mocy, doskonale radzący sobie w najtrudniejszym terenie. Szybka jazda po grubej warstwie śniegu lub lodu, jeszcze nigdy nie dostarczała takiej frajdy. Możesz się teraz o tym przekonać osobiście, dosiadając stalowego rumaka na gąsienicach. Specjalnie z myślą o was organizujemy śnieżne wyprawy w najtrudniej dostępnych miejscach w kraju. Ekstremalne wyprawy w Bieszczadach lub Karkonoszach to prawdziwa próba charakteru. Piękne krajobrazy i dźwięk silników rekompensują trudny teren i niepewne warunki atmosferyczne, z którymi zawsze trzeba się liczyć. Oczywiście, przez cały czas jesteście pod opieką doświadczonych przewodników znających to miejsce i wasze maszyny.

A może rafting rwącą rzeką?

Miłośnicy sportów wodnych, mogą mieć do swojej dyspozycji kilka ciekawych atrakcji. Jedna z nich to rafting. Co to takiego? Spływ tratwą lub pontonem rwącą rzeką. Rafting wymaga pewnych umiejętności, opanowania i stalowych nerwów.  Pontony mieszczące po kilka osób, wyposażone są w specjalne zabezpieczenia, wiosła, a załoga zostaje wyposażona w specjalistyczne kombinezony oraz kaski. To jednak nie jedyna atrakcja wodna, która może wzbogacać imprezy integracyjne. Pozostałe z nich to skutery wodne. Wyobraź sobie bardzo szybkie i mocne skutery, rozpędzające się na wodzie do zawrotnych prędkości. Pływaniu na nich towarzyszy ryk potężnych silników. Mega zwrotne i wygodne, zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkownikom. W przypadku problemów, obsługa ma możliwość sterowania nimi bezpośrednio z lądu, w tym również ograniczania ich prędkości. Sporty wodne są bardzo lubianym elementem imprez integracyjnych, przyciągającym wiele firm. W Polsce ten rodzaj atrakcji dostępny jest między innymi nad Zalewem Zegrzyńskim, dysponującym bogatym zapleczem turystycznym i gastronomicznym.

 Rajdy 126p WRC

Wśród pracowników wszystkich firm, na pewno nie brakuje tych, którzy kochają motoryzację i rajdy. Teraz również oni mają okazję do tego, aby usiąść za kierownicą specjalnie przystosowanych samochodów. Nie byle jakich, bo będących ikoną polskiej motoryzacji. Kultowe „maluszki”, czyli Fiat 126p w odsłonie WRC zapewnia maksimum emocji i niezapomniane przeżycia, towarzyszące każdemu przejechanemu metrowi. Samochody nie są specjalnie wyposażone , niektóre posiadają kubełkowe fotele poprawiające trzymanie na zakrętach, a także zapewniającą bezpieczeństwo klatkę. Rajdy 126p WRC rozgrywane są na przystosowanych do tego łąkach wygrodzonych pachołkami. Rajdom towarzyszy olbrzymia dawka adrenaliny i rywalizacji, sprawiając że jest to jedna z najbardziej pożądanych atrakcji podczas imprez integracyjnych.

wyjazd integracyjny maluch 126p

Wymienione powyżej atrakcje w zdecydowany, ale i bezpieczny sposób podwyższają poziom adrenaliny u każdego uczestnika. Priorytetem każdej imprezy integracyjnej jest przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników. Aby je zagwarantować, wszystkie atrakcje odbywają się przy udziale profesjonalnego sprzętu, będącego pod stałą kontrolą techniczną. Przed każdym użyciem przechodzi on dokładną kontrolę, potwierdzającą poprawność jego działania i sprawność wszystkich mechanizmów odpowiadających za bezpieczeństwo. Ponadto, poza wymienionymi wyżej propozycjami, warto rozważyć również inne atrakcje podczas imprez integracyjnych, takie jak szalona jazda pojazdami side by side, wzorowanymi na pojazdach z filmu Mad Max, jak również eksplorowanie Tatr Słowackich quadami. Wszystkim atrakcjom oprócz gwarantowanej, dużej dawki adrenaliny towarzyszą również przepiękne krajobrazy i bogate zaplecze cateringowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Skontaktuj się z nami