event dla firm | opublikowano gru 16, 2020

Jednym z najważniejszych punktów programu każdej imprezy integracyjnej jest zabawa. To właśnie atrakcja główna służy do promowania imprez wśród potencjalnych klientów i ma zachęcać do uczestnictwa w nich. Im ciekawsza i bardziej zaskakująca jest atrakcja na imprezie integracyjnej, tym większa szansa, że uda się wzbudzić zainteresowanie.

Firmy, które decydują się zorganizować taką imprezę dla swoich pracowników, naprawdę mają w czym wybierać. Poniżej prezentujemy 5 najchętniej wybieranych atrakcji, wskazując także ich zalety.

1. Gra w paintball

Paintball to zabawa, o której choć raz słyszał chyba każdy. Nawet jeśli ktoś nigdy nie grał w paintball, to nazwa tej dyscypliny jest na tyle popularna, że wiadomo, co się pod nią kryje.

Przypomnijmy, że paintball to gra zespołowa, w której każdy uczestnik zostaje wyposażony w strój ochronny w barwach kamuflujących, kask, rękawice i ochraniacze, a także marker z zapasem kulek. Marker to specjalnie zaprojektowana broń pneumatyczna, przystosowana do strzelania wypełnionymi farbą nabojami.

Zasady gry nie są skomplikowane, jednak mogą zostać dostosowane do wielu scenariuszy. Najczęściej uczestnicy zostają podzieleni na dwie rywalizujące drużyny, których zadaniem jest zdobycie siedziby przeciwnika. Aby osiągnąć cel, muszą najpierw opracować strategię. Osoba, która zostanie trafiona kulką przez przeciwnika, opuszcza pole gry.

Rozgrywka w paintball może odbywać się w wielu przygotowanych do tego miejscach. Należą do nich m.in.: nieczynne poligony wojskowe, lasy, opuszczone budynki lub zaadaptowane do tego celu hale pofabryczne.

Zalety gry w paintball:

 • brak konieczności posiadania specjalnych umiejętności;
 • proste i przejrzyste zasady;
 • krótkie szkolenie z obsługi markerów;
 • możliwość tworzenia wielu wariantów scenariusza gry;
 • praca zespołowa;
 • szansa na poznanie indywidualnych umiejętności uczestników;
 • gwarancja dużej dawki adrenaliny;
 • kontrolowane współzawodnictwo.

2. Wyprawa quadami

Kolejną propozycją jest rajd quadami. Polska skrywa wiele uroczych, malowniczych miejsc, do których można dotrzeć tylko niewielkimi pojazdami terenowymi z napędem 4×4. Wypożyczane podczas wyjazdów integracyjnych quady dostępne w dwóch wersjach – jedno i dwuosobowej. Za każdym razem zapewniają doskonałą rozrywkę uczestnikom w każdym wieku.

Co ważne, kierowanie quadami jest łatwe i bezpieczne. Dzięki czterem kołom, jazda takimi maszynami nie wymaga umiejętności utrzymywania równowagi, jak to ma miejsce np. podczas jazdy na motocyklu.

Możliwość indywidualnego zaprojektowania trasy w różnych lokalizacjach pozwala dopasować ją do potrzeb uczestników. Góry, lasy, pagórki, łąki – każde z tych miejsc można bezpiecznie i wygodnie odwiedzić na quadzie, poruszając się w zwartych kolumnach, prowadzonych przez naszych przewodników.

Wyprawa quadami nie wymaga od uczestników specjalnego przygotowania. Jako profesjonalna firma zajmująca się organizacją wyjazdów integracyjnych, dostarczamy wszystko, co niezbędne. Zapewniamy pojazdy i kaski, a także opracujemy wytyczenie i trasę. Dzięki temu rajd jest bezpieczny i atrakcyjny dla wszystkich pracowników firmy.

Zalety wyprawy quadami:

 • możliwość zwiedzania różnych zakątków Polski;
 • przygoda z pojazdami 4×4 w roli głównej;
 • przystępne i szybkie szkolenie,
 • możliwość sprawdzenia swoich umiejętności jazdy w terenie,
 • szeroki wybór nowoczesnych quadów wyposażonych w silniki o dużej mocy.

3. Zawody strzeleckie – wizyta na strzelnicy

Impreza integracyjna połączona z turniejem strzeleckim to atrakcja zarówno dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Profesjonalna strzelnica, szkolenie pod okiem doświadczonych trenerów oraz możliwość sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich z różnymi rodzajami broni. Oto co czeka na wszystkich, którzy wezmą udział w takiej atrakcji podczas wyjazdu integracyjnego.

W tej zabawie liczą się przede wszystkim: precyzja, celne oko i opanowanie. Jednak wizyta na strzelnicy to nie tylko frajda dla pracowników firmy, ale też źródło cennych informacji dla przełożonego. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że wyniki uzyskane w tym sporcie mogą wiele mówić o umiejętnościach i charakterze pracowników.

Zalety wizyta na strzelnicy:

 • udział w przygodzie ze strzelaniem w roli głównej pod okiem profesjonalistów;
 • stacjonarna atrakcja niewymagająca dużych nakładów pieniężnych;
 • okazja do zdrowego współzawodnictwa pomiędzy pracownikami firmy;
 • możliwość doskonalenia strategii i precyzji;
 • szansa na odkrycie i rozwinięcie nowego hobby.

4. Zabawa na skuterach wodnych

Niewątpliwie jest to jedna z ciekawszych atrakcji dostępnych na rynku. Jednak, aby mogła być zorganizowana, wymaga spełnienia kilku ściśle określonych warunków.

Przede wszystkim impreza integracyjna z zabawą na skuterach wodnych musi się odbywać w okolicach zbiornika wodnego, na którym można legalnie uprawiać sporty motorowodne. Na szczęście w Polsce takich miejsc nie brakuje, a jednym z nich jest Zalew Zegrzyński niedaleko Warszawy. To właśnie tam uczestnicy imprezy firmowej będą mogli sprawdzić swoje umiejętności.

Skutery wodne to maszyny z silnikami benzynowymi, przystosowane do kierowania przez osoby z nieco mniejszym doświadczeniem niż w przypadku innych tego typu atrakcji. Zostały wyposażone w system automatycznego wyłączania, dzięki czemu dają uczestnikom wyścigów pełną kontrolę nad bezpieczeństwem. Oczywiście przed uruchomieniem silników i wypłynięciem na szeroki wody, organizowane jest profesjonalne szkolenie.

Zalety zabawy na skuterach wodnych:

 • możliwość wypróbowania sprzętu, który dla wielu jest trudno dostępny,
 • szalona, ale bezpieczna zabawa na wodzie;
 • szansa sprawdzenia swoich umiejętności i wykazanie się odwagą;
 • wystrzały adrenaliny związana ze zrobieniem czegoś oryginalnego.

5. Udział w rajdzie 126p WRC

Kto z nas nie żywi sentymentu do Fiata 126p? Charakterystyczne nadwozie, tylny napęd i liczne wspomnienia związane z posiadaniem pierwszego samochodu. Dla wielu z nas ten samochód to prawdziwa legenda.

Teraz można się na nowo cieszyć tymi emocjami, zasiadając za kierownicą zmodyfikowanych Fiatów 126p, zaadaptowanych na potrzeby rajdów WRC. Wyposażone w klatki bezpieczeństwa, kubełkowe fotele i kierownice sportowe, przeszły wyraźny tuning optyczny. Dzięki niemu rajd Fiatem 126p dostarcza dziś niezapomnianych wrażeń z jazdy. Udział w tej imprezie to jedna z ciekawszych atrakcji, która może uświetnić Państwa imprezę integracyjną. Wszystko jest naprawdę bezpieczne, bo cały rajd odbywa się na specjalnie przystosowanym do tego torze.

Zalety udziału w rajdzie 126p WRC:

 • podróż w czasie do pierwszych motoryzacyjnych doświadczeń;
 • możliwość sprawdzenia się w roli kierowcy rajdowego;
 • przyjemność z prowadzenia niestandardowej wersji Fiata 126p.
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Skontaktuj się z nami