event dla firm | opublikowano gru 28, 2020

Turystyka motywacyjna oraz turystyka biznesowa cieszy się coraz większą popularnością wśród pracodawców i pracowników. Sprzedawcy mający w perspektywie możliwość wzięcia udziału w takiej wyprawie, chętniej angażują się do pracy, chcąc spełnić wymogi konkursu i wygrać w nim nagrodę. Firmy proponują coraz bardziej egzotyczne kierunki wypraw, co może być dodatkowym elementem motywacyjnym, kiedy chcemy zatrudnić u siebie wartościowych specjalistów do naszego zespołu. Wyjazdy incentive są najczęściej popularne w dużych korporacjach. O tym, jakie kierunki wyjazdów są często wybierane w Polsce, dowiesz się w poniższym artykule.

Co to jest turystyka motywacyjna?

Turystyka motywacyjna to wyjazdy organizowane dla pracowników firm, których zadaniem jest motywowanie i nagradzanie osób, które najciężej pracują, wykazują chęć do rozwoju zawodowego, aktywnie walczą o klientów i zamówienia. Aby nagrodzić ich wysiłki i efekty, pracodawca może samodzielnie lub z pomocą innej firmy zorganizować dla nich wyjazd incentive travel – nagrodę. Udział w takim wyjeździe jest traktowany jak wyróżnienie i wyraz zadowolenia z pracownika. Z uwagi na stosunkowo dużą wartość wyjazdów, jest to nagroda niezwykle cenna i pożądana przez wiele osób. I o to właśnie chodzi. Im ciekawszy wyjazd, tym większa liczba pracowników będzie nim motywowana do większego zaangażowania do pracy.

Wyjazd motywacyjny incentive travel do Malezji

Malezja to jeden z najbogatszych krajów świata, w którym turystyka jest niezwykle popularna. Jego zwiedzanie jest niesamowitą przygodą, pozwalającą lepiej poznać egzotyczne kultury i filozofię ich istnienia. Główną atrakcją podczas wyjazdu motywacyjnego do Malezji jest zwiedzanie stolicy, Kuala Lumpur. Uczestnicy wyprawy otrzymują zakwaterowanie w luksusowych hotelach, mają również zapewnione wyżywienie i jest dla nich zorganizowany transport, który dowiezie ich do wszystkich zaplanowanych do odwiedzenia miejsc. A tych nie brakuje. Podczas pobytu w Malezji, będą mogli nie tylko rozkoszować podniebienia przysmakami tamtejszej kuchni, ale zwiedzą inne światowej sławy atrakcje.

Niektóre z atrakcji wyjazdu do Malezji to

 • Wizyta na torze Formuły 1 w Sepang, na którym rozgrywane są wyścigi Grand Prix Malezji,
 • Lunch w restauracji Atmosphere 360, znajdującej się na najwyższych kondygnacjach Kuala Lumpur Tower,
 • Zwiedzanie wyspy Pankgor, gdzie czekają na nich dalsze atrakcje, w tym sporty wodne i nie tylko.

Podczas realizacji typowego programu turystyki motywacyjnej, uczestnikom wyprawy do Malezji przez cały czas towarzyszyć będzie opiekun – pilot, a transport tam i z powrotem odbywa się rejsowym samolotem startującym i lądującym w Warszawie.

Wyjazd motywacyjny do Japonii

Kraj Kwitnącej Wiśni – Japonia, to jeden z ciekawszych kierunków, w którym organizowane są wyjazdy incentive travel. Uczestnicy wyprawy w czasie 6 dniowego pobytu będą mogli odwiedzić najciekawsze miejsca w tym kraju, a szczególnie w jego stolicy – Tokio. Właśnie w tym miejscu zostaną zakwaterowani. Przez cały czas będzie im towarzyszyć polskojęzyczny opiekun. Na miejscu mają również zapewnione zakwaterowanie w bardzo komfortowych warunkach, wyżywienie i transport. Podróż do Japonii odbywa się wygodnym samolotem startującym i lądującym na lotnisku w Warszawie. Urozmaicony program wycieczki incentive travel obejmuje zarówno atrakcje historyczne, jak i typowo turystyczne i współczesne.

Do najważniejszych punktów wyjazdu do Japonii zalicza się:

 • wizyta w najstarszej dzielnicy Tokio Asakusa
 • zwiedzanie kompleksu świątyń ze słynną Sensoji
 • wizyta w Akihabara i centrum z elektroniką użytkową
 • zwiedzanie największego na świecie targu rybnego Tsukiji
 • spacer po dzielnicy Harajuku, Shibuya i Omotesando
 • wspinaczka na wulkan Hakone z widokiem góry Fuji
 • zwiedzanie Kioto, do którego uczestników dowiezie super szybki pociąg Shinkansen
 • wycieczka rowerowa na wzgórza Arashiyama oraz Saga Toriimoto
 • oraz wiele innych atrakcji

Turystyka motywacyjna w Japonii, obfituje w doznania kulinarne, w tym możliwość degustowania tradycyjnych specjałów kuchni azjatyckiej, podawanych w najwyśmienitszych restauracjach zwiedzanych miast.

Turystyka biznesowa na Kubie

Kuba i stolica tego kraju, Havana, to jeden z najbardziej pożądanych kierunków wyjazdów firmowych do uprawiania turystyki motywacyjnej. Trudno się temu dziwić… Wokół Kuby narosła atmosfera tajemniczości, egzotyki, luzu, dobrej zabawy, a temu wszystkiemu towarzyszy długa i niezwykle ciekawa historia. Wycieczki motywacyjne na Kubę trwają aż 7 dni. To jedne z dłuższych wypraw, podczas których firmy nie mogą się nudzić. To zasługa bardzo obfitego i urozmaiconego programu wycieczki. Znajdują się w nim atrakcje różnego typu, dedykowane dla uczestników obu płci i w każdym wieku. Uczestnicy wyjazdu na Kubę będą mieć wiele możliwości, aby z bliska poznać tę kulturę, spotkać się z rodowitymi Kubańczykami, spróbować specjałów tamtejszej kuchni. Turystyka w tamtej części świata to przede wszystkim zwiedzanie wspaniałych miejsc i uczestnictwo w niejednej imprezie. Pozwala to doświadczyć wszystkich elementów turystyki biznesowej.

Najciekawsze atrakcje turystyki motywacyjnej na Kubie:

 • zwiedzanie stolicy Kuby – Havany (starej i nowej części)
 • jazda zabytkowymi pojazdami, typowymi dla Kuby
 • imprezy sportowe, w tym turnieje i zawody z nagrodami
 • zwiedzanie fabryki oryginalnych kubańskich cygar
 • rejs katamaranem i kąpiel z delfinami
 • zwiedzanie zoo
 • wyprawa motorówkami

Korzystając z naszych usług, nie muszą się Państwo o nic martwić. Nasze biuro zajmuje się kompleksową organizacją wyjazdu, począwszy od rezerwacji miejsc w samolocie, przez zapewnienie hotelu, organizowanie rozrywek i transportu, a także zapewnienie uczestnikom ubezpieczenia, lokalnego przewodnika. Przez całą wyprawę towarzyszyć im będzie przedstawiciel naszego biura. Zapraszamy wszystkich Państwa do skorzystania z naszej oferty firmowych wyjazdów incentive. Twoi pracownicy będą na pewno zadowoleni, co przełoży się na większą liczę klientów i wyższe dochody dla Twojej firmy. Zadzwoń do nas i przekonaj się o korzyściach, jakie daje turystyka biznesowa/ motywacyjna.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Skontaktuj się z nami