event dla firm | opublikowano maj 2, 2019

Zorganizowanie udanej imprezy integracyjnej to wyzwanie, któremu podoła tylko najlepiej przygotowana osoba lub firma. Co decyduje o powodzeniu imprezy integracyjnej? To oczywiste – jej program. Spośród kilkunastu różnych pomysłów na ciekawe imprezy integracyjne, wybraliśmy dla Was kilka tych, cieszących się największym uznaniem uczestników.

Impreza turystyczno-krajoznawcza

Podróże kształcą, mówi stare przysłowie. Jest w tym wiele prawdy. Oprócz tego podróże ułatwiają nawiązywanie nowych kontaktów i lepsze poznawanie nie tylko miejsc, ale i ludzi. Także tych, z którymi mamy kontakt każdego dnia w pracy, ale brak czasu nie pozwala na nic więcej, jak tylko zdawkowe cześć. Integracyjna impreza turystyczno-krajoznawczy może trwać jeden lub kilka dni. Celem wycieczki może być ciekawe miejsce w kraju lub za granicą.

Nasza bliska a utkana atrakcjami propozycja, która celnie trafia w gust i upodobania pracowników, to wyjazd firmowy do Lwowa. W programie wycieczki można znaleźć wizytę na poligonie i strzelanie z Kałasznikowa, jazdę czołgiem. Popołudniem zapraszamy do zwiedzania podziemnego miasta sprzed wielu wielu lat. Następnie udamy się do fabryki czekolady gdzie zobaczymy jak się ją wytwarza od wielu pokoleń. Jeżeli starczy sił odwiedzimy stary browar gdzie dla chętnych czeka pyszna degustacja ?

Wyjazd integracyjny Lwów
Wyjazd integracyjny Lwów

Po odświeżeniu w ekskluzywnym 5* hotelu z duszą zapraszamy na zwariowaną imprezę w tramwaju z DJem i hostessami , jeżdżąc naszym prywatnym środkiem lokomocji odwiedzimy najlepsze kluby we Lwowie.

W programie nie zabraknie  zwiedzania najcenniejszych zabytków tego należącego dawniej do Polski miasta, włącznie z najbardziej znanym Cmentarzem Orląt Lwowskich. W zależności od upodobań uczestników, Lwów zapewnia szerokie spektrum atrakcji: od wizyty w operze, poprzez duży wybór restauracji z kuchnią regionalną, aż po zwiedzanie dzikich zakątków wokół miasta.

Wyjazd integracyjny Lwów
Wyjazd integracyjny Lwów 2

Pragnę zaznaczyć że ten kierunek nie wymaga dużych nakładów budżetowych a w zamian otrzymujemy fajne miejsce, super atrakcje i vipowskie zakwaterowanie.

Gry miejskie i gry scenariuszowe– Gra o Tron, Agent

Od pewnego czasu, gry scenariuszowe cieszą się coraz większą popularnością. Angażują one wszystkich uczestników imprez integracyjnych, pozwalając im ujawnić swoje ukryte do tej pory talenty i umiejętności. Gry scenariuszowe czy też gry miejskie  mogą mieć różnorodny charakter, a ich akcja toczy się najczęściej w realistycznej scenerii miast lub wsi. Scenariusz gier miejskich może być indywidualnie dostosowany do potrzeb konkretnej grupy. Uzyskane efekty stanowią ciekawy materiał badawczy, pozwalający wskazać pracowników z najlepszymi predyspozycjami do pracy na konkretnym stanowisku.

agent stare jabłonki mazury

Do najpopularniejszych w naszej ofercie należą Gra o Tron oraz Agent – specjalny scenariusz pozwala na wykorzystanie w nich sprzętu 4×4, skuterów wodnych, motorówek, konkurencji strzeleckich czy też  paintballa.

Gra o tron Lidzbark Warmiński
Gra o tron Lidzbark Warmiński
Gra o tron Lidzbark Warmiński
Gra o tron Lidzbark Warmiński

Waikiki Beach

Któż nie lubi się dobrze zabawić na piaszczystej plaży, położonej nad czystą i ciepłą wodą. Impreza integracyjna w stylu beach party to duża dawka znakomitej rozrywki, przy akompaniamencie muzyki na żywo lub autorskich kompozycjach DJ-a. Dodatkowymi atrakcjami dla uczestników może być drinka bar z chłodnymi napojami i koktajlami, catering lub grill z dużym wyborem dań mięsnych, owoców morza i dań wegetariańskich. Imprezy Waikiki Beach mogą być zorganizowane w kilku miejscach w kraju, a lokalizacja ciesząca się największym uznaniem to Zalew Zegrzyński, Mikołajki, Sopot, Zalew Sulejowski.

Dla amatorów sportów wodnych, ten rodzaj imprezy można wzbogacić m.in.

  • Skuterami wodnymi – super szybkie, ale i bezpieczne skutery wodne, rozwijające zawrotne prędkości i pozwalające doświadczyć prawdziwego zastrzyku adrenaliny,
  • Jazda na bananie – dmuchany banana ciągnięty przez szybką łódź motorową, to dobrze wszystkim znana atrakcja wodna. Im większe fale i mocniejsze bujanie, tym lepsza zabawa. Wygrywa ten, kto najdłużej utrzyma się na bananie. Zabawa jest oczywiście bezpieczna, a wszyscy uczestnicy wyposażeni zostają w kapoki.

Paintball  na imprezach integracyjnych

To jedna z najbardziej znanych atrakcji podczas imprez firmowych i wyjazdów integracyjnych. Paintball jest grą zespołową, w której uczestnicy zostają podzieleni na dwie rywalizujące ze sobą drużyny. W naszej ofercie często łączymy tą grę z quadami i pojazdami side by side, takich jak yamaha Rhino czy kymco Turf.

Paintball Zegrze Mazury
Paintball Zegrze Mazury

Celem gry jest zdobycie wyznaczonego celu, najczęściej określonego miejsca i zatknięcie na nim swojej flagi. Aby zdobyć cel, mają do dyspozycji specjalne markery imitujące prawdziwą broń, strzelające kulkami wypełnionymi farbą. Przeciwnicy, którzy zostaną w ten sposób oznaczeni, zostają wyeliminowani z gry. Aby zabawa była bezpieczna, stosuje się w niej specjalną odzież ochronną i kamuflującą – mundur moro, a także maska na twarz i rękawice. Zwycięstwo wymaga nie tylko sprawności fizycznej i celnego oka, ale również stworzenia skutecznej strategii, pozwalającej zaskoczyć i wyeliminować przeciwników, przy jak najmniejszych stratach we własnej drużynie.

To tylko kilka ogólnych propozycji na waszą imprezę integracyjną, posiadamy rozbudowane portfolio oraz najliczniejszą bazę sprzętową tego typu w Europie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Skontaktuj się z nami