• Wyprawy skutery śnieżne

Wyjazdy integracyjne rodem z Finlandii czy też z Islandii jest dostępna również w naszym klimacie. Choć sezon tu trwa nieco krócej to i tak gwarantujemy dużą dawkę adrenaliny połączonej z przygodą i pięknymi zimowymi krajobrazami. Nasze trasy to nie tylko góry ale również Mazowsze czy Mazury.

Dzięki własnemu transportowi jesteśmy w stanie zorganizować wyprawę w każdym miejscu w Polsce. Baza centralna w Nieporęcie pod Warszawą daje możliwość dowiezienia skuterów wciągu jednego dnia pod wskazany adres door to door :)

Na obecną chwilę posiadamy największą flotę 20 własnych skuterów śnieżnych marki Yamaha oraz Ski Doo. Wyprawy skuterami śnieżnymi z reguły są jednodniowe ale w przypadku długiej trasy i wyprawy z serii adventure rozciągamy się na dwa dni po ok. 4-6 godzin jazdy z przerwami na posiłki. Tu również możemy przygotować wyprawę z elementami survivalu – np. kierunek na azymut, przygotowanie posiłków, ogniska, zdobycie pożywienia w lesie, odnalezienie obozu itp. W górach przeprowadzamy również akcje lawinowe połączone ze szkoleniem GOPR lub TOPR.

W razie braku warunków śniegowych jako jedyni zapewniamy pojazdy 4×4 (quady i side by side). To gwarantuje udany scenariusz imprezy integracyjnej czy wyjazdu firmowego.

Nasza największa przeprowadzona wyprawa to Tatry Extreme – 43 skutery śnieżne w Zakopanem.

 

Nasza oferta wypraw


Wyprawy skutery śnieżne

Zalew Zegrzyński – cross by North – z serii wyprawy na skuterach śnieżnych

Więcej


Wyprawy skutery śnieżne

Wielkie Jeziora Mazurskie z historią – z serii wyprawy na skuterach śnieżnych

Więcej


Wyprawy skutery śnieżne

Wisła – Szlakiem Królowej Rzek – z serii wyprawy na skuterach śnieżnych

Więcej


Wyprawy skutery śnieżne

Polska – Słowacja – Survival Adventure – z serii wyprawy na skuterach śnieżnych

Więcej


Wyprawy skutery śnieżne

– Tatry Extreme – z serii wyprawy na skuterach śnieżnych

Więcej