event dla firm | opublikowano gru 4, 2020

Miejsca, w których najczęściej są organizowane imprezy integracyjne dla firm to góry i miejscowości leżące u ich stóp. Mimo tak dużej popularności tych lokalizacji, wielu przedsiębiorcom często towarzyszą różnorodne wątpliwości. Czego najczęściej dotyczą te obawy?

 • Tego, czy impreza integracyjna w górach będzie bezpieczna. Dotyczy to przede wszystkim obaw o to, czy żaden z uczestników się nie zgubi lub nie zrobi sobie krzywdy.
 • Dla właścicieli przedsiębiorstw równie istotne jest to, czy imprezy integracyjne w górach zapewniają firmowemu teamowi oczekiwany poziom atrakcji. W tym przypadku ewentualne wątpliwości także są bezpodstawne. Popularne „integracje” w rejonach górskich gwarantują bowiem znacznie więcej zabawy i adrenaliny niż w innych lokalizacjach. Poza pieszymi wędrówkami można przecież zorganizować m.in. podchody czy wspólne ogniska pod rozgwieżdżonym niebem.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obecności w branży turystycznej możemy Państwa zapewnić, że planowane przez nas imprezy integracyjne w górach należą do jednych z najchętniej wybieranych. W ofercie posiadamy nie tylko atrakcyjne lokalizacje, ale także naprawdę duży wybór scenariuszy i programów, które z pewnością spełnią potrzeby i oczekiwania pracowników Państwa firmy.

Dlaczego warto zorganizować wyjazd integracyjny w górach?

Odpowiadając na to pytanie, warto wymienić możliwie jak najwięcej korzyści, jakie daje impreza integracyjna organizowana na terenach górzystych. Z całą pewnością należą do nich m.in.:

 • możliwość przeżycia niezapomnianej przygody;
 • szansa na spróbowanie całkiem nowych aktywności;
 • nauka pracy zespołowej w niecodziennych warunkach;
 • kompleksowa organizacja, o którą zadbają wykwalifikowani pracownicy naszej firmy;
 • najwyższy poziom bezpieczeństwa, niezależnie od miejsca i trudności związanych z dotarciem do niego;
 • szansa na odetchnięcie świeżym, górskim powietrzem i odpoczynku na wśród górskiej przyrody.

Wyjątkowa sceneria i niezapomniane atrakcje

Nie ulega wątpliwości, że nie każdy z Państwa pracowników ma okazję często przebywać na łonie natury. Tym bardziej, jeśli mowa o rejonach najpiękniejszych polskich pasm górskich, z dala od miasta. W Adrenalina Club oferujemy możliwość wyjazdu w Bieszczady, Karpaty, Beskidy i wiele innych miejsc, z których każde zachwyci swoją atmosferą i widokami.

Co więcej, profesjonalnie przygotowana impreza integracyjna w górach może obfitować w liczne atrakcje. Do tych najchętniej wybieranych z pewnością można zaliczyć:

 • skutery śnieżne – to spora dawka adrenaliny dla każdego. Wyprawy poprowadzone specjalnie wytyczonymi trasami o zróżnicowanym stopniu trudności, dostarczają uczestnikom mnóstwa energii i zabawy, a jednocześnie są wyzwaniem dla każdego z nich;
 • quady – górskie rajdy odbywają się nie tylko zimą, ale również w pozostałych porach roku. Wykorzystując do ich organizacji quady z napędem na cztery koła, można dojechać bezpiecznie w każde, nawet najtrudniej dostępne miejsce. Taka jazda quadem to niesamowita przygoda, która przypadnie do gustu wszystkim uczestnikom;
 • parki linowe – pokonanie specjalnych konstrukcji zawieszonych w koronach drzew to prawdziwe wyzwanie fizyczne i psychiczne. Konieczność znalezienia się na dużej wysokości i sprawnego przechodzenia po chybotliwych mostkach czy podestach może okazać się nie lada wyczynem. Bez względu na to, czy pracownicy Państwa firmy mieli wcześniej do czynienia taką atrakcją, czy stawiają dopiero pierwsze kroki w parku linowym, ten sposób spędzania czasu jest w pełni bezpieczny, a wszystko dzięki zastosowanym uprzężom i asekuracjom;
 • paintball – w górach i lasach można też wziąć udział w różnorodnych grach zespołowych, takich jak paintball. Naturalna sceneria pozwala się skutecznie maskować i tworzyć skomplikowane scenariusze, wymagając od uczestników umiejętności logicznego myślenia oraz współpracy pomiędzy członkami poszczególnych drużyn. Taka rozrywka do gwarancja doskonałej zabawy.

Kompleksowa obsługa – gwarancja sprawnej organizacji

Imprezy integracyjne w górach mogą wydawać się dużym wyzwaniem dla pracodawców. Konieczność zapewnienia pracownikom transportu, zakwaterowania, wyżywienia, a także pokrycie kosztów związanych z użytkowaniem pojazdów sprawia, że wiele firm obawia się takich wydarzeń i wynikających z ich organizacji wydatków.

Tymczasem, korzystając z usług firm, które od wielu lat specjalizują się w organizacji imprez integracyjnych w górach i nie tylko, można w pełni cieszyć się dobrą zabawą w przystępnej cenie. Jako Adrenalina Club działamy na rynku od ponad 10 lat, a naszą specjalnością są właśnie plenerowe imprezy integracyjne, organizowane w najpiękniejszych zakątkach Polski. Działamy kompleksowo, zapewniając możliwość przejazdu, zakwaterowania i wyżywienia wszystkich uczestników. Co więcej, nasza firma posiada też własne zaplecze samochodowe. Takie rozwiązanie daje nam całkowitą niezależność w działaniu, pozwala dopasowywać się do potrzeb poszczególnych klientów i oferować im konkurencyjne ceny wraz z elastycznymi terminami organizacji imprez.

Na co mogą liczyć uczestnicy imprez integracyjnych w górach?

 • Zakwaterowanie – imprezy trwające dłużej niż jeden dzień wymagają zapewnienia uczestnikom noclegów. W Adrenalina Club zajmujemy się tym kompleksowo. Współpracujemy z właścicielami wielu obiektów noclegowych na terenie całego kraju, również tych położonych naprawdę wysoko w górach. Będąc ich stałymi klientami, możemy wynegocjować konkurencyjne ceny pobytu w najdogodniejszym dla Państwa terminie.
 • Wyżywienie – obfite, smaczne i zdrowe posiłki to podstawa każdej imprezy integracyjnej. Menu przygotowywane z myślą o uczestnikach wyjazdu w góry jest tematycznie dopasowane do scenerii. Można w nim znaleźć m.in. tradycyjną kiełbasę z ogniska, sycący kociołek, a także duży wybór mięs prosto z grilla czy wędzarni.

Jeżeli podoba się Państwu perspektywa zorganizowania imprezy integracyjnej w górach, zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie ich realizacji o każdej porze roku.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Skontaktuj się z nami