event dla firm | opublikowano sty 21, 2021

Tęsknicie za czasem sprzed marca 2020 roku? My bardzo! Marzec 2020 to przełomowa data. Wtedy właśnie rozpoczęła się w Polsce epidemia koronawirusa. A wraz z nią dobrze nam znany świat stanął na głowie. Lockdowny, zamknięte sklepy, firmy, nauka zdalna, nakazy i obostrzenia. W ślad za tym podążają mniejsze i większe problemy przedsiębiorców. Likwidacja miejsc pracy, spadek dochodów, pracownicy na zwolnieniach chorobowych oraz spadek morale. Jak zatem prowadzić biznes „po normalnemu”? Jak motywować pracowników i odnajdować się w nowej rzeczywistości?

4x4 Bełchatów
4×4 Bełchatów

Kiedy nie można w 100% wrócić do tego co było, należy adaptować się do nowej sytuacji na nowych warunkach. Jeżeli prowadzą Państwo firmę i do tej pory aktywnie integrowali Państwo swoich pracowników, być może szukacie sposobu jak nadal kontynuować tę politykę. Nie od dziś bowiem wiadomo, że zgrany i zintegrowany zespół to bardziej wydajna praca oraz lepsze jej rezultaty. Biorąc pod uwagę że firmy dawno już nie organizowały eventów, nie dziwi fakt że pracownicy są zmęczeni, sfrustrowani i słabo zmotywowani do dalszej pracy. Jak nastawić ich na „właściwe tory” w nowej rzeczywistości? Mamy na to sposób!

Wyjazdy firmowe na świeżym powietrzu

Wyjazdy integracyjne są tym, czego brakuje wielu firmom i ich pracownikom. Jest to szczególnie dotkliwe jeśli do tej pory takie imprezy firmowe był organizowane regularnie. Ich brak jest dla pracowników zmianą na gorszę. Oczywiście większość z nich rozumie przyczyny, dla których spotkania firmowe się nie odbywają. Czy jednak trzeba się z tym godzić na zawsze, a przynajmniej na bardzo długo? A może są jakieś sposoby na to, aby wyjazdy firmowe jednak się odbyły i dostarczyły wszystkim masę radości?

Imprezy firmowe w czasie pandemii

Agent – gra scenariuszowa – Stare Jabłonki

Czy bezpiecznie jest organizować spotkania firmowe w okresie pandemii koronawirusa? Tak, pod warunkiem że zachowane zostaną wszelkie środki ostrożności. Nie przypadkowo organizujemy wyłącznie imprezy firmowe na świeżym powietrzu. Rozpoczyna się ciepły okres roku. Wiosna i lato sprzyjają przebywaniu na otwartych przestrzeniach. To z kolei pozwala zachować dystans między uczestnikami imprezy oraz zmniejsza ryzyko ewentualnej transmisji wirusa. Dodatkowo, osoby biorące udział w naszych imprezach mają zapewnione wszelkiego rodzaju środki ochrony osobistej: rękawiczki, maseczki, płyny dezynfekcyjne, natomiast nasi pracownicy czuwają nad zachowywaniem odpowiedniego dystansu pomiędzy osobami. Zapewniając organizację imprez zgodnie z obowiązującym rygorem sanitarnym, możemy sprawić że Państwa pracownicy na nowo poczują przypływ adrenaliny podczas świetnych zabaw, a jednocześnie będą czuć się bezpiecznie i pozostaną spokojni o zdrowie swoje i swoich najbliższych.

Jakie wyjazdy firmowe outdoor organizujemy?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży eventowej. Istniejemy nieprzerwanie od ponad 15 lat. Pomimo że miniony i obecny rok był i nadal jest dla nas ciężki, nie zwijamy żagli. Płyniemy nadal przed siebie, starając się pokonywać fale i sztormy. Jednym ze sposobów na dalszą działalność było dopracowanie dotychczasowej oferty wyjazdów, tak aby wpisała się ona w nową rzeczywistość i warunki. Postawiliśmy jeszcze bardziej na spotkania firmowe outdoorowe, gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa. Jednocześnie mogą Państwo wybierać spośród bogatej oferty wyjazdów i imprez tematycznych, spełniających oczekiwania większości osób.

Rejs Skuterami wodnymi Zegrze – Różan – Zegrze

Poznaj nasze wyjazdy integracyjne na świeżym powietrzu

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wyjazdów i imprez outdoor, które organizujemy na terenie całego kraju.

Wyprawa quadami 4×4 Janowiec – Kazimierz Dolny

Prom Janowiec- Kazimierz Dolny w trakcie wyprawy 4×4

Ten, kto jeszcze nie miał okazji przejechać się na quadzie z napędem 4×4, powinien jak najszybciej nadrobić te zaległości. Pokonywanie małych i dużych wzniesień oraz przeszkód terenowych o różnym stopniu trudności to prawdziwa frajda dla ducha i ciała. Wyprawy na quadach to jedna z naszych sztandarowych ofert na wyjazdy firmowe. Organizujemy je od samego początku istnienia. Dysponujemy własnymi quadami jedno i dwuosobowymi, przystosowanymi do jazdy w najtrudniejszych warunkach. Wyprawy na quadach odbywają się po specjalnie przygotowanych do tego trasach. Oprócz satysfakcji płynącej z ich pokonywania, uczestnicy imprez mogą podziwiać zapierające dech w piersi widoki, a także czerpać satysfakcję z własnej determinacji, siły i sprytu – cech niezbędnych podczas jazdy quadem w terenie.

Skutery wodne nad Zegrzem

Przerwa w Piszu i podsumowanie Rejsu Zegrze – Mazury 400 km

Doskonale rozumiemy że nie każdy może przebadać za taplaniem się w błocie i jazdą terenową quadem. Spora część osób zamieniłaby tę przyjemność na sporty wodne. I tu niespodzianka! Dla nich również coś przygotowaliśmy! Spotkania firmowe na wodzie, czyli sportowe skutery wodne nad Zegrzem. Na wodach jednego z najpopularniejszych jezior w Polsce, w świetnie przystosowanym ośrodku sportów wodnych, organizujemy dla Państwa niezapomniane spotkania firmowe. Ich główną atrakcją są skutery wodne, na których będziecie Państwo pływać. Są to nowoczesne maszyny z silnikami benzynowymi i zdalnie sterowanym zapłonem. Pozwala nam to mieć pełną kontrolę nad każdym skuterem i nawet z dużej odległości czuwać nad bezpieczeństwem uczestników. Pływanie na skuterach wodnych po jeziorze Zegrzeńskim może przybierać formę freestyle’u lub specjalnie zaplanowanych zadań do wykonania – slalomów itp. Włączając w zabawę elementy rywalizacji, sprawiamy że zabawa staje się jeszcze ciekawsza i mocniej zapada w pamięć.

Rejsy motorówkami Narwią

Tutaj impreza na wodzie w Olsztynie – zabieramy chętnych na szybki rejs po jeziorze przy hotelu Przystań

Nadal pozostajemy w wodnym klimacie. Imprezy firmowe nadal mogą być organizowane nad wodą, ale ich forma może przybrać spokojniejszą i bardziej stonowaną formę. Ale tylko trochę. Rejsy motorówkami Narwią to wyjątkowo propozycja imprez firmowych, które pozwalają poczuć wiatr we włosach, płynąc super szybkimi łodziami motorowymi po Narwi. W czasie trwającej kilka godzin podróży, zabierzemy Was w najpiękniejsze i najbardziej egzotyczne miejsca Narwi, pokazując je z bliska i demonstrując wszystkie możliwości naszych super motorówek. Należy do nich nie tylko bardzo duża moc, zawrotne prędkości oraz super zwrotność, ale również wysoki komfort podróżowania i świetnie zaopatrzony barek z napojami i przekąskami.

Wyścigi fiatami 126p Warszawa

Impreza firmowa – program 126p WRC – w trakcie pomiaru czasu na oesie – Zegrze

Z wody przejdźmy na ląd. Tam już czekają kolejne niezapomniane maszyny, do których większość osób czuje sentyment. To oczywiście popularne niegdyś, poczciwe Maluszki. Nie są to jednak zwyczajne fiaty 126p. To specjalnie podrasowane wersje WRC. Mocniejszy silnik, klatka bezpieczeństwa wewnątrz kabiny, sportowy wydech i wiele innych dodatków i akcesoriów, które zamieniły małego fiata w prawdziwą rajdową bestię. Nasze dzielne i szybkie fiaty 126p pozwolą rozegrać prawdziwe wyścigi ulicami Warszawy. Oczywiście odbędzie się to z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, a uczestnicy przejdą wcześniej odpowiednie szkolenie. Wyjazdy firmowe, na których atrakcją są wyścigi fiatami 126p cieszą się u nas szczególną popularnością. Przede wszystkim może w nich wziąć udział każdy, kto posiada prawo jazdy. Poza tym, jest to bardzo bezpieczna forma zabawy, gdyż uczestnicy przebywają w samochodach pojedynczo lub z wybraną przez siebie osobą. Ogranicza to ryzyko zachorowania do minimum.

Paintball w mazurskich lasach

Nikomu chyba nie trzeba przybliżać i wyjaśniać na czym polega paintball. Ta zabawa jest dobrze znana, a w Polsce istnieje od przeszło 20 lat. Wyjazdy integracyjne z obecnością paintballu cieszą wszystkich uczestników, niezależnie od płci i wieku. Zapewniamy odpowiednią odzież ochronną, markery i zapas amunicji, czyli kulek wypełnionych farbą. Zabawa z paintballem może przybierać różnorodne formy – od swobodnego strzelenia, aż po wykonanie misji. Adrenalinę podnosi również miejsce, w którym gra się w paintball. Dawne poligony lub specjalnie przygotowane do tego celu miejsca na świeżym powietrzu – w lasach, na łąkach czy zabudowaniach. Paintball w mazurskich lasach jest zabawą adresowaną do wszystkich osób, a szczególnie tych, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu i cenią sobie aktywny wypoczynek.

Impreza na wodzie Waikiki Beach – Zegrze lub Mikołajki

Atrakcje holowane podczas imprezy na wodzie Mikołajki – Mazury

Upalnym latem bardzo dużą popularnością cieszą się imprezy firmowe i integracyjne w stylu Waiki Beach. Organizujemy je zarówno w miejscowości Zegrze, jak i w Mikołajkach. Możliwość wyboru jednej z dwóch lokalizacji pozwala organizować imprezy firmowe w najdogodniejszym dla Państwa firmy miejscu. Na jakiego typu atrakcje mogą Państwo liczyć podczas imprezy na wodzie w stylu Waiki Beach? Gry sportowe, w tym siatkówka plażowa, dyskotek, kąpiele, a do tego świetne jedzenie i wyborne napoje.

Rejsy skuterami wodnymi

Rejs skuterami wodnymi – nagroda w konkursie sprzedażowym – rzeka Pisa w drodze do Pisza :)

Eksplorowanie polskich wód jest czymś naprawdę fascynującym. Szczególnie kiedy można podziwiać widoki z perspektywy skutera wodnego. Takie maszyny są do dyspozycji uczestników naszych imprez firmowych. Każdy rejs zostaje poprzedzony szkoleniem z obsługi skutera. Dodatkowo, uczestniczy otrzymują od nas niezbędne wyposażenie, w tym nieprzemakalne stroje, środki ochronne i sprzęt do komunikacji. Cała wyprawa – rejs skuterami wodnymi, odbywa się pod czujnym okiem naszego pilota. Zapewnia to wszystkim uczestnikom maksymalne poczucie bezpieczeństwa i komfortu psychicznego.

Paintball leśny połączony ze strzelnicą na broń ostrą

Paintball podczas imprezy firmowej – tutaj w naszej bazie nad Zegrzem

Klasyczny paintball może zostać wzbogacony późniejszym treningiem na strzelnicy. Uczestnicy imprezy firmowej będą mieć możliwość ćwiczenia strzałów z prawdziwej broni na ostrą amunicję. Charakteru temu wydarzeniu dodaje sceneria. Paintball leśny to zabawa wymagająca od uczestników zwinności, sprytu i sprawności. Możliwości jakie daje gęsty las czynią paintball jeszcze bardziej wymagającym i satysfakcjonującym. Zwieńczeniem tej zabawy będzie seria strzałów oddanych na polowej strzelnicy.

Gry integracyjne – Agent, Gra o Tron i inne

Nasz kolega jako Mnich podczas gry scenariuszowej Gra o Tron – Zamek Lidzbark Warmiński

Spotkania firmowe i imprezy integracyjne organizujemy również w przestrzeni miejskiej. Na jakie atrakcje mogą liczyć ich uczestnicy? I tu również do dyspozycji przygotowaliśmy duży wybór zabaw na świeżym powietrzu. Są to przede wszystkim gry integracyjne, wzorowane na takich projektach jak Agent lub Gra o Tron. Wymagają one rozwiązywania zagadek, a także współdziałania w grupie. Obecny w nich element rywalizacji sprawia że uczestnicy jeszcze bardziej się angażują w to wydarzenie.

    Napisz do nas

     
    Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Skontaktuj się z nami