Wielkie Jeziora Mazurskie
 

Nietypowa atrakcja podczas wyjazdu firmowego! To jedyna wyprawa z cyklu Free Adventure – czyli możemy obrać kurs dowolnie, zaczynamy wyprawę w Piszu w hotelu Roś, po zwiedzeniu całego jeziora i przetestowaniu swoich umiejętności cała załoga kieruje się ku Kanałowi Jeglińskiemu, by po 5 kilometrach pokonać śluzę i wpłynąć na Wielkie Jeziora Mazurskie – trasa rejsu jest dowolna nie ogranicza nas wysokość wody czy też szlak żeglowny.

Zazwyczaj kierujemy się na Śniardwy następnie Ruciane gdzie robimy przerwę na obiad w jednej z portowych tawern. Kolejnym celem wyprawy na skuterach wodnych są oczywiście Mikołajki gdzie pokręcimy się figlarnie po jeziorze by na wysokości Hotelu Gołębiewski przycisnąć w stronę Rynu gdzie po drodze zatrzymamy się na pyszną mrożoną kawę. By przygodzie nadać ton możemy rozbić biwak na łące nieopodal Rynu lub zatrzymać się w Zamku Ryn ****. Łącznie pokonamy tego dnia prawie 150 kilometrów trasy. To jest pomysł na pierwszy dzień ale nie musi być on ostatnim :)

Wyprawa na skuterach wodnych z powodzeniem może być pomysłem na super wyjazd motywacyjny lub wyjazd incentive. Nietypowa atrakcja jaką są skutery wodne zapadnie na długo w pamięci Waszych klientów.

 
Powrót do oferty