• Wyprawy VIP
  • Wyprawy VIP

Aby urozmaicić Państwa wyjazd integracyjny bądź motywacyjny proponujemy nietypową atrakcję jaką jest powiązanie quadów ze skuterami śnieżnymi.

W skrócie program wyjazdu firmowego wyglądał by następująco: wyjazd quadami z bazy w tereny górskie, poruszamy się specjalnymi szlakami dostępnymi tylko dla pojazdów ATV, w przerwie ognisko z kiełbaskami i ciepłą herbatką. Przed końcem dnia docieramy w wyższe partie gór gdzie zalegają duże ilości białego puchu, nasze maszyny już nie dają rady i zapadają się pod zaspami 2 metrowego śniegu, zapada decyzja aby dostarczyć skutery śnieżne. Po męczącym i mroźnym dniu pełnym przygód nadchodzi upragniony nocleg w leśniczówce.

Następnego dnia po śniadaniu uczestnicy przesiadają się na potężne skutery śnieżne Yamaha i Ski Doo aby szczytami gór przedostać się przez granicę Polsko-Słowacką. W południe przekąska z suchego prowiantu, po której ruszamy w dalszą drogę. Przed zmierzchem docieramy do bazy by zakończyć naszą przygodę i udać się do hotelu ze SPA na wymarzony masaż i relaks w saunie. Skutery śnieżne, góry, quady, śnieżna przygoda to wszystko podczas jednego wyjazdu integracyjnego.