• Wyprawy Incentive w Polsce
  • Wyprawy Incentive w Polsce

Jako jedyni w kraju organizujemy wyprawy połączone na skuterach wodnych i quadach podczas wyjazdów integracyjnych. Dzięki własnej największej flocie sprzętowej stworzyliśmy unikalny program na skalę europejską.

Podczas wyjazdu zasmakujecie przygody 4×4 jak również typowego safari po rzekach i jeziorach w Polsce. To niepowtarzalny pomysł na przeprowadzenie wyjazdu Incentive dla Twoich najlepszych klientów lub jako nagroda w konkursie sprzedażowym. Wyjazd motywacyjny połączony jest z najlepszymi hotelami SPA w Polsce oraz urozmaiconymi wieczorami. Oczywiście nie zabraknie przygodowej trasy na quadach i pojazdach side by side z których przesiądziemy się na skutery wodne, by dalej podążyć szlakiem przygody.

 

Przykładowy skrócony program wyjazdu incentive:

Dzień 1

Wyruszamy w rejs skuterami wodnymi z Zalewu Zegrzyńskiego Narwią w stronę Mazur ok. 16:00 w okolicach Nowogrodu po przebyciu 200 km przesiadamy się do VIP Busów (Volkswageny Multivany) po około godzinie docieramy do ekskluzywnego hotelu SPA nad jeziorem. Tutaj uczestnicy oddadzą się relaksacyjnym masażom. Wieczorem czeka na nich noc z szantami nad jeziorem i ucztą złożoną ze świeżych ryb.

line-H-990

Dzień 2

Drugiego dnia po śniadaniu udamy się w podróż quadami i pojazdami side by side wzdłuż jezior mazurskich odwiedzając liczne miejsca o znaczeniu ludowym i historycznym. Późnym popołudniem przekroczymy progi zamku krzyżackiego by zakwaterować się w przestronnych komnatach konturskich. Tu również czka na Was wizyta w relaksacyjnym spa oraz podziemnych basenach. Wieczorem udamy się na biesiadę po której przebrani w stroje z epoki przejdziemy do zwiedzania zamku z dreszczykiem. Wieczór zakończymy przy rytmach disco w zamkowym night clubie.

line-H-990

Dzień 3

Po śniadaniu udamy się nad jezioro i piękną piaszczystą plażę. Do dyspozycji naszych uczestników będą rejsy motorówkami, atrakcje holowane Jobe – wake, narty wodne, koła, kanapy i banany. Nie zabraknie toru ze skuterami wodnymi na którym będziecie mieli możliwość wyciśnięcia z ponad 100 konnych maszyn maksymalnych prędkości. Na plaży oraz na wodzie zostaną rozmieszczone atrakcje relaksacyjne.

Późnym popołudniem rozegramy taktyczną grę w paintball z wykorzystaniem pojazdów 4×4 oraz najnowszych karabinków tippmann. Na kolację udamy się na pyszną kolację w starym młynie nad jeziorem. Wieczorem uwieńczeniem wyjazdu będzie turniej w kręgle przy doskonałych drinkach.

line-H-990

Dzień 4

Po śniadaniu udamy się w drogę powrotną naszymi vip busami.

Powyższy plan jest tylko koncepcją i krótką relacją z przeprowadzonej imprezy motywcyjnej dla naszego kluczowego klienta. Może on być dowolnie modyfikowanym zarówno pod względem czasu trwania, atrakcji jak również lokalizacji. Takiej dawki adrenaliny i kontaktu z klientem nie przeżyjecie nigdzie indziej.