• PROG_INT_cross_country_01
 • PROG_INT_cross_country_02
 • PROG_INT_cross_country_04
 • PROG_INT_cross_country_03

Cross Country Safari to kilku godzinna wyprawa na quadach po najpiękniejszych trasach w Poslce, z instruktorami Adrenalina Club. Start odbywa się z naszej bazy  – uczestnicy otrzymają dwuosobowe quady , którymi pod opieką instruktora wyjadą na wyprawę po bezdrożach. Trasa wyprawy to piękne widokowe tereny, atrakcyjne do jazdy na quadach – lasy, wąwozy, rzeki, zajazdy i podjazdy.

Wyprawa jest przeznaczona także dla osób początkujących, które po raz pierwszy będą prowadziły quada. W trakcie szlaku zrobimy przerwę na ciepły poczęstunek przy ognisku lub restauracji oraz konkurs strzelecki  z broni pneumatycznej.

Specjalizujemy się w organizacji imprez z wykorzystaniem quadów. Wyprawy Cross Country Safari – jazda po bezdrożach (offroad) to nasza oferta dla tych którzy chcieliby spędzić aktywnie i miło czas. Wyprawy quadami z naszą ekipą to gwarantowana satysfakcja. Tereny po których się poruszamy, w zależności od kraju, są zawsze dobrane tak aby można było stawić czoła swoim słabościom ale również aby docenić widoki i się zrelaksować.

Przeprawa czterokołowcem, to coś więcej niż tylko jazda w błocie. To przede wszystkim umiejętność radzenia sobie w trudnych warunkach terenowych, trzeźwa ocena sytuacji i podejmowanie błyskawicznych decyzji. Przeprawiając się z nami przez leśne ostępy, bagna i górskie strumienie, nauczysz się panować nad własnymi słabościami. Dysponujemy markowym i zawsze sprawnym sprzętem firmy Yamaha oraz CF Moto.

Nasze najpopularniejsze trasy:
 • Zegrze – Serock – Jachranka – Pułtusk
 • Rynia – Bieniaminów – Radzymin
 • Radziejowice – Żyrardów – Budy Michałowskie
 • Bełchatów – Kopalnia odkrywkowa – Góra Kamieńsk
 • Tatry – Zakopane – Gubałówka – Słowacja
 • Beskid Sądecki – Krynica Górska – Muszyna – Słotwiny
 • Beskidy – Wisła – Szczyrk
 • Kołobrzeg – Poligonowym Szlakiem

Sprzęt

Jako jedyni na Mazowszu dysponujemy tak liczną i silną bazą sprzętową, do dyspozycji oddajemy Państwu następujący sprzęt ATV:

12 quadów CF Moto Black Edytion 500cm3

Jednostka napędowa o pojemności 500cm3 bez problemu radzi sobie w terenie. Automatyczna skrzynia biegów, niezależne zawieszenie to duży atut tej maszyny. Obsługa świateł, kierunkowskazów, przełączników napędu czy wyciągarki jest również prosta i łatwa w obsłudze.  Pojazd ten jest wersją “Long” czyli przedłużoną by podczas wypraw w terenie kierowca i pasażer nie męczyli się nawzajem lecz czuli się wygodnie i komfortowo. Długość siedzenia 82cm plus wygodne oparcie dla pasażera jak i podesty o długości 70cm mówią o dużym komforcie podczas podróży.

4 pojazdy side by side CF Moto Z6

Side by Side Z6 nazywamy pustynnym gokartem dla Mad Maxa, który ubrano w plastikowe ubranko. Pozycja przypomina tę zajmowaną w gokarcie, ale za to obniża środek ciężkości. Te pojazdy to właściwie małe samochody terenowe, mają rodowód w firmach quadowych i należą do gatunku wszędołazów. Od quada różnią się głównie miejscem dla pasażera obok, a nie za plecami kierowcy. Napęd 4×4, blokada dryfu, wyciągarka, mocny silnik, terenowe opony, automatyczna skrzynia biegów – to wszystko sprawia że nasze pojazdy są proste w obsłudze i gwarantują zabawę na najwyższym poziomie!

15 pojazdów side by side Yamaha Rhino

Yamaha Rhino podobnie jak pojazd Cf Moto Z6 jest pojazdem, który przypomina mini samochód terenowy wyposażony w klatkę bezpieczeństwa,  dostał on silnik od niezniszczalnego Grizzly 700, wyposażony oczywiście w napęd 4×4 i specjalne zawieszenie gwarantuje  bardzo dobrą zwrotność nawet w ciasnym slalomie między drzewami, niewiele ustępuje krótszemu prawie o metr quadowi. Podjazdy i zjazdy, początkowo pokonywane ostrożnie i tylko na wprost, z czasem przerodzą się w trawersy. Dzięki sztywnym zawieszeniom pojazd, pokonując pochyłości, nie kładzie się na boki, niemniej do większych nachyleń trzeba sporo odwagi. Do pokonywania sporych wykopów oraz błotnych kałuż nie trzeba wcale włączać blokady, ukazują się wtedy doskonałe możliwości tej maszyny w trudnym ternie.

Wszystkie nasze pojazdy ATV posiadają homologację, europejską rejestrację, ubezpieczenie OC, NW i mogą  poruszać się po drogach publicznych (wymagane jest prawo jazdy kat. B).

Quady dostarczamy w miejsce wskazane przez klienta (wymagane jest pozwolenie właściciela terenu, na którym ma się odbywać impreza). Zapewniamy instruktorów oraz wyposażenie gwarantujące pełne bezpieczeństwo. Przez imprezą każdy uczestnik zostaje pouczony i przeprowadzony jest instruktaż z podstaw jazdy w terenie.  Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, szaloną zabawę, wzrost adrenaliny – czyli wszystko to, czego nie znajdziecie nigdzie indziej. Wszystkich amatorów i pasjonatów dobrej zabawy, chcących przeżyć ciekawą przygodę, poznać smak sportowej rywalizacji i walki z trudnym terenem zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Współpracujemy z wieloma hotelami, pensjonatami oraz gospodarstwami agroturystycznymi na terenie całej Polski o różnym standardzie cenowym. Dlatego też możemy przygotować dla państwa ofertę “na każda kieszeń”.

Proponuje także współpracę wszystkim firmom organizującym imprezy integracyjne które nie posiadają własnego sprzętu lub chcących wypożyczyć dodatkowy sprzęt. Chętnie i często działamy jako podwykonawca, oferując swą bazę sprzętową i doświadczenie . Zadzwoń, a razem stworzymy dobrany, wspólnie działający team. Na potrzeby tego typu stałej współpracy oferujemy osobny cennik naszych usług.