• Wyprawy 4x4 Polska - Słowacja

 

Nietypowy wyjazd integracyjny. Survival zacznie się już w naszej bazie w Tyliczu koło Krynicy Górskiej, gdzie uczestnicy na wstępie będą musieli spakować na pojazdy rzeczy niezbędne podczas dwudniowej wyprawy :) takie jak śpiwory, latarki, namioty, wodę, prowiant, saperki, liny itp.

Start – wyruszamy – trasa biegnie przez Beskid Sądecki, nasze quady są wyposażone w wyciągarki, napęd 4×4, blokadę dyfru więc nie musicie się martwić, że gdzieś coś lub ktoś was zatrzyma. Pierwsza część wyprawy odbędzie się po stronie polskiej by wieczorem już po stronie słowackiej rozbić obóz i zatrzymać się na noc. Poranna toaleta w chłodnym potoku da Wam siłę na cały dzień , ba może na cały rok działań :)

Po samodzielnie przygotowanym śniadaniu ruszymy stroną słowacką wzdłuż szczytów Beskidu Sądeckiego. Pokonamy liczne wzniesienia i wąwozy, skalne podjazdy i strumienie. Popołudniu zjedziemy drugą stroną gór do naszej bazy gdzie odbędzie się uroczyste wręczenie legitymacji survivalowca :)

Wyjazdy firmowe w Bieszczady to dobry sposób na zresetowanie swoich pracowników, do tego bliski kontakt z naturą podczas wyprawy 4×4 to gwarancja udanej imprezy integracyjnej.

 
button-wszystkie-wyprawy