• PROG_INT_waikiki_01
  • PROG_INT_waikiki_02
  • PROG_INT_waikiki_04
  • PROG_INT_waikiki_03

Jeżeli marzy Ci się relaks na pięknej hawajskiej plaży, pełnej niesamowitych atrakcji to ten program skierowany jest właśnie dla Ciebie. Kilometrowa plaża, szum wody, las, klimatyczna muzyka, strefa opalania, boiska plażowe, skutery wodne, łodzie RIB, jachty, SUP, kajaki,  windsurfing, pojazdy buggy, strzelnica sportowa, konkurs o puchar Wielkiego Kahuna, mnóstwo dobrej zabawy – to wszystko czeka na Was w naszej bazie nad Zalewem Zegrzyńskim.

Trudno znaleźć lepsze miejsce dla imprezy firmowej w pobliżu Warszawy niż Zalew Zegrzyński. Las, woda i coraz więcej ośrodków szkoleniowych z rozbudowującym się zapleczem przystosowanym do organizacji wyjazdu integracyjnego.

W ramach programu udostępniamy następujące atrakcje/stanowiska:

Skutery wodne

Jako główną atrakcję oferujemy pływanie na skuterach wodnych marki Yamaha oraz Sea Doo. Uczestnicy zabaw na skuterach wodnych pływają  samodzielnie prowadzą skutery (najnowsze modele Yamaha oraz Sea Doo o mocy od 110 do 160 KM) po specjalnie przygotowanym torze, poruszając się jeden za drugim pod opieką i kontrolą Instruktorów sportów motorowodnych. Sprzęt motorowodny, który jest używany podczas zabaw, ma zamontowane zdalne odcięcia zapłonu, dzięki temu szaleństwa na wodzie są bardzo bezpieczne. Skuter wodny warto wybrać ponieważ:

  • jest nieporównywalnym z żadnym innym pojazdem
  • osiąga duże prędkości wyzwalające adrenalinę
  • jest bardzo prosty w obsłudze, co znacząco wpływa na przepustowość konkurencji
  • zapewnia widowiskową, przyciągającą wzrok atrakcję
  • pozwala włączyć atrakcje wodne do imprez integracyjnych, co jest rzadkością na tego typu wydarzeniach

Atrakcje holowane

Kolejnymi atrakcjami są łodzie motorowe, które non stop holują za sobą bardzo duży asortyment obiektów pływających: banan 6-osobowy, kilka rodzajów „oponek” siedząco-leżących od 2 do 4 osobowych. Możemy holować kilka oponek jednocześnie, co sprawia, że ilość osób na wodzie jest bardzo duża. Podczas holowania „zabawek”, na pokładach łodzi mogą znajdować się pozostali członkowie grupy i wraz z nimi brać udział w zabawie.

SUP

To aktualnie najszybciej rozwijający się sport wodny na świecie. Niby nic nowego, niby deska podobna do windsurfingowej, jednak trochę inna, a zamiast żagla, w dłoniach trzymamy wiosło.

Żeglarstwo

Wspólne szkolenie w załogach na kursie żeglarskim integruje pracowników, a przy okazji dostarcza nowych doświadczeń i przeżyć. Załogi muszą wspólnie ze sobą współpracować, rozwiązywać problemy, uczyć się, że wszyscy pracują nie tylko na udany manewr ale także na ciekawą przygodę. Do dyspozycji oddajemy profesjonalne jachty kabinowe (dysponujemy 10 sztukami)

Główną cechą SUP jest całkowity brak uzależnienia od warunków pogodowych, takich jak wiatr, czy fale. W pozycji stojącej, możemy przemierzać dowolny akwen. Czy to jezioro, morze czy rzeka, na tym sprzęcie, jesteśmy zupełnie uniezależnieni od wiatru…

Strefa Chillout

Relaksacyjna muzyka, drinki bezalkoholowe, napoje energetyczne, leżaki basenowe i kremy do opalania – strefa przygotowana specjalnie dla osób pragnących zażywać kąpieli słonecznej i relaksować się błogością atmosfery.

BUGGY Z6 MAD MAX

Side by Side Z6 nazywamy pustynnym gokartem dla Mad Maxa, który ubrano w plastikowe ubranko. Pozycja przypomina tę zajmowaną w gokarcie, ale za to obniża środek ciężkości. Te pojazdy to właściwie małe samochody terenowe, mają rodowód w firmach quadowych i należą do gatunku wszędołazów. Od quada różnią się głównie miejscem dla pasażera obok, a nie za plecami kierowcy. Napęd 4×4, blokada dryfu, wyciągarka, mocny silnik, terenowe opony, automatyczna skrzynia biegów – to wszystko sprawia że nasze pojazdy są proste w obsłudze i gwarantują zabawę na najwyższym poziomie! Uczestnicy samodzielnie zmierzą się z przygotowanym torem w dwóch wersjach – na plaży oraz w terenie.

Strzelnica plażowa

Zorganizowana w formie  turnieju strzeleckiego,  podczas którego uczestnicy mogą spróbować strzelania z broni sportowej pod okiem instruktorów. Forma turnieju wyzwala nie tylko zdrową sportową rywalizację, ale integruje uczestników wokół osiągniętych wyników, emocji, którymi mogą się ze sobą podzielić, a wrażeń przy pierwszym kontakcie z bronią zazwyczaj jest wiele. Strzelanie odbywa się przy pomocy karabinków pneumatycznych, sportowych i pistoletów.

Broń długa lub krótka umożliwia dobranie sprzętu do indywidualnych upodobań. Do Państwa dyspozycji jest strzelnica stacjonarna, lub dla bardziej zaawansowanych pragnących sprawdzić swoje umiejętności strzelnica dynamiczna.

Łodzie motorowe RIB

Następną atrakcją jest pływanie bardzo szybkimi łodziami motorowymi. Jest to propozycja dla osób, które chcą poczuć prędkość na wodzie. Łodzie typu RIB są to bardzo szybkie motorówki wykorzystywane na całym świecie w różnorodnych akcjach przez wojsko, policję, straż graniczną czy służby ratownicze. Wypróbowane w każdych warunkach, na wielu akwenach, w każdym działaniu. Pneumatyczna tuba podzielona na oddzielne komory zapewnia wyporność łodzi wystarczającą by uczynić ją niezatapialną. Dzięki swej unikatowej konstrukcji łódź RIB jest wyjątkowo szybka, zwrotna i dynamiczna, a przy tym wszystkim bardzo stabilna. Dzięki swoim walorom łódź jest bardzo bezpieczna i zapewnia niezapomniane wrażenia w pływaniu rozrywkowym.

Boiska plażowe

– siatkówka plażowa, Beach soccer, freesby golf, badminton

Windsurfing

To niesamowity sport, łączący ze sobą cechy surfingu i żeglarstwa. Żadne inne zajęcie nie pozwoli Ci przeżyć równie wyjątkowych chwil i nie dostarczy Ci tak niewiarygodnych doznań. To poza pływaniem także możliwość spotkania ciekawych ludzi i poznania wielu egzotycz- nych miejsc na całym świecie. Proponujemy zajęcia w grupach 4-8 osobowych prowadzone w dwóch turach 2 godzinnych, jedna przed południem, druga po południu. To doskonała forma szkolenia ceniona przede wszystkim za skuteczność połączoną z wesołą atmosferą panującą podczas zajęć.